Produkty / Průmyslové kamery / CA Series - Advanced Level

HIKROBOT -  Řada CA - Advanced Level

Přehled    Produkty

CA Serie - Advanced Level

Jako pokročilá řada se řada CA zaměřuje na nízké a střední rozlišení s vysokou kvalitu obrazu. Většina těchto kamer je osazena čipy podporující globální závěrku s hustým rozložením jednotlivých pixelů.

Tato řada má dvě varianty datového rozhraní, kterými je možno zařízení připojit: ETH port a USB port. Pomocí těchto připojení  je tato řada schopna splnit požadavky na vysokou snímkovou frekvenci a stabilně poskytovat vysoce kvalitní snímky. 

Přední čipový program Sony, jehož čipy jsou v řadě kamer CA využity, jakožto zejména řada čipů Onsemi, dosahuje vynikající kvality zpracování, velikosti pixelů a je velice konzistentní. Tím dosahuje vylepšeného zobrazení se stejnou přesností na pixel, bez nutnosti úpravy zobrazovací vzdálenosti objektivu.


Pokrytí plného rozlišení a to i pro model infračerveného senzoru

Rozlišení kamer řady CA pokrývá 300Kpx-6Mpx.

Řada CA má také vylepšený model čipu, který pracuje ve spektru blízkém infračervenému záření, který dokáže splnit potřeby aplikací strojového vidění v pásmu infračervených vln mezi (750-1100nm).

Pokročilá kvalita obrazu

Řada CA může být vybavena dvěma základními čipy a to čipem CCD nebo CMOS. Osazena modelem s vysokou snímkovou frekvencí, může nejvyšší snímková frekvence dosáhnout až 814 snímků za sekundu.

Čip řady Sony Pregius, který je touto řadou rovněž využíván přináší vysoký dynamický rozsah, vysokou kvantum účinnost, vysokou citlivost, nízký šum a nízký proud, což vede k dosažení vynikající kvality obrazu.

HDR - široký dynamický rozsah

High Sensitivity - vysoká citlivost

HQE - vysoká kvantová účinnost

Low Noise - Nízký šum 


Globální závěrka, schopnost dynamického zobrazování

Tato řada je osazena hlavně s využitím technologie podporující globálním závěrku, který dokáže snadno zachytit vysokorychlostní dynamické snímky a pokrýt tak potřeby standardních aplikací. 

Některé modely podporují také ultrakrátkou expozici o délce 1μs, což je zvláště vhodné pro letecké snímkování a další průmyslová odvětví. 

Dodáváme průmyslové kamery a produkty pro strojové vidění Hikrobot