Produkty / Průmyslové kamery / CB Series - Board-level

HIKROBOT - Řada CB - Board-level

Přehled   Produkty

CB Serie - Board-level

Výrobky řady CB Board level jsou konstrukčně redukovány na desku PCB, která zabírá velmi malý instalační prostor. Jsou vhodné pro vestavbu do projektů kde zajišťují flexibilnější instalaci a konfiguraci. 

Podporují přístup k mainstream ARM processing boards . Kromě tradičních aplikací strojového vidění májí také jedinečné výhody při použití v lékařském průmyslu, jako jsou mikroskopické zobrazovací systémy, nebo 3D zobrazovací systémy. 


Ultra malá velikost a flexibilita v aplikacích


Ve srovnání s běžnými kamerami mají kamery řady Board level kompaktní a menší strukturu díky jejich jednodeskové konstrukci. 

Díky jednokabelovému řešení s rozhraním USB3.0 má řada CB nízkou spotřebu energie, velkou šířku pásma a lze ji zabudovat do mnoha aplikací s požadavky na malé zástavbové prostory. Podporuje připojení různých vestavěných 

procesorů


Kamery na úrovni PCB desek podporují připojení k nejběžnějším současným integrovaným procesorovým deskám: NVIDIA Jetson TX1, TX2, Raspberry Pi, Odroid atd.

Díky těmto možnostem připojení a také s nižší spotřebou energie, menší  zástavbovou velikostí, flexibilní konfigurovatelnou sestavou, lze tuto řadu využívat v různých aplikacích průmyslového vidění. 

Široký výběr objektivů

Kamery na úrovni PCB podporují také různé možnosti připojení rozhraní objektivů, bare board (B), C interface (C) a M12 interface, které splňují flexibilní požadavky dle různých aplikačních scénářů a různých požadavků na strojové vidění, jako je instalační prostor, nebo požadavek na vysokou kvalitu obrazu.

Dodáváme průmyslové kamery a produkty pro strojové vidění Hikrobot