Produkty / Průmyslové kamery / CH Series - High-end Level

HIKROBOT - Řada CH - High-end Level

Přehled  Produkty

CH Serie - High-end Level

Řada CH je špičkovým produktem navrženým pro vysoce přesné aplikace v oblasti inspekce FPD, 3C, elektronických polovodičů, nových energetických a dalších průmyslových odvětvích.

Dokáže splnit potřeby vysokého rozlišení a vysoké snímkové frekvence.

Díky naší úzké spolupráci s předními výrobci senzorů nyní naše produkty podporují datové rozhraní všech možných typů, jako jsou:  GigE, USB 3.0, 10 Gigabit Ethernet, CameraLink, CoaXPress.

V této řadě se pak nejvíce odráží naše vědomosti nashromážděné v průběhu let v oblasti výzkumu a vývoje zařízení strojového vidění a přináší tak do aplikací prvotřídní konkurenční výhodu v těch nejtěžších aplikacích.

Řada kamer High-end level s pokrytím vysokého rozlišení

Tato řada přináší vysoce kvalitní CCD a CMOS čipy, pokrývající vysoké rozlišení v rozmezí 5M-151M pixelů. Tyto kamery s vysokým rozlišením jsou vybaveny ventilátorem, nebo funkcí chlazení TEC. Možnost připojení objektivu je realizováno pomocí F portu, nebo port M58. Řada kamera CH má stabilní výkon, čistý obraz a vynikající kvalitu obrazu.

Různá komunikační rozhraní a velká šířka přenosového pásma

Řada CH nabízí možnost výběru rozhraní podporující velkou šířkou přenosového pásma, jako jsou 10GigE, Camera Link a CoaXPress. Tyto rozhraní zaručují přenos snímků s vysokým rozlišením vysokou snímkovou frekvencí. Díky těmto rozhraním, použití nabízených komunikačních karet a použití speciálních připojovacích kabelů je možno dosáhnout přenosu dat v plném rozsahu rozlišení. 

Dodáváme průmyslové kamery a produkty pro strojové vidění Hikrobot