ID kamery / ID5000  

HIKROBOT - ID kamera / čtečka kódu řada ID5000

Přehled    Produkty


HIKROBOT Řada ID5000

Tato řada je plnohodnotné čtecí zařízení se zaměřením na průmyslové čtení čárových kódů, založené na vysoce výkonném více jádrovém  procesoru pracujícím s technologií deep learning, který přináší velmi vysoký výkon čtení čárových kódů a velké pokrytí zorného pole. 

Řada ID5000 je vybavena mechanickou zaostřovací čočkou a bohatým příslušenstvím, díky kterému může rychle snadno zrealizovat vaši aplikaci.  

Tato čtečka kódů dosahuje úrovně ochrany IP67, čímž uspokojuje potřeby různých scénářů aplikací pro čtení kódů v těžkých průmyslových podmínkách. 


Vícejádrové zpracování

Smart Code Reader ID 5000 využívá vestavěný více jádrový procesor s algoritmem, který zpracovává datový tok paralelně mezi základními CPU, FPGA a DSP čipy. 
Tímto způsobem je realizováno více vláknové zpracování snímků, polohy a dekódování. 
Díky takovémuto způsobu zpracování je tato technologie 3x efektivnější s porovnáním s  tradičními systémy

Vysoká přesnost a široký záběr

Řada ID 5000 pokrývá rozlišení 1,6MP - 12MP, dosahuje velmi vysoké přesnosti čtení kódu, velkého zorného pole a snadno rozpozná extrémně malé čárové kódy. 

Jediná jednotka systému ID 5000 může pokrýt rozsah čtení několika originálních čteček kódů,
což zjednodušuje složité systémy. 

Mechanické automatické ostření

Mechanické automatické ostření nahrazuje tradiční manuální proces ostření objektivu a tím umožňuje rychle dokončit zaostření nové scény.

Umožňuje také realizovat rychlé přeostřování v případech flexibilních výrobků vaší výrobní linky, přeostřování na více míst či ostření dle daného typu výrobku.

Dodáváme průmyslové kamery a produkty pro strojové vidění Hikrobot