Produkty / CL Line Scan Camera 

 Řada CL Line Scan Camera HIKROBOT

Přehled  Produkty 

Řada CL - Line Scan Level

Jako řada kamer pro řádkové skenování pokrývá řada CL rozlišení od 2K - 8K. Díky kvalitního čipu CMOS bylo dosaženo možnosti pořizovat vysoce kvalitní snímky. 

Možnost připojení je realizována pomocí rozhraní GigE nebo Camera Link, díky kterým řada CL splňuje požadavky dnešních aplikací s nároky na různá rozlišení a potřebnou snímací frekvencí.

Generujte obrázky po řádcích s vysokou přesností

Je vybavena vysoce kvalitním výkonným lineárním snímačem CMOS, podporuje různé formáty čipů, jako je Mono, Bayer, RGB true color. Víceřádkový snímač může podporovat různé aplikace snímací scény, jako je single-line/tdi/HDR s vyšší přesností a kvalitou obrazu.


Diverzifikované zpracování, flexibilní pro sběr

Kamera podporuje variantní funkce ISP, jako je korekce světlého/tmavého pole, Gamma, LUT, vyvážení bílé, CCM, SC atd., které uživatelům pomáhají získat obrazová data vyšší kvality. 

Současně je přidána nová funkce, kdy je možno využít způsob nastavení expozice založeném na čase, ale také přidána nová metoda získávání expozice, založena na řízení expozice na základě šířky pulzu. Tedy spolupracujte s externími (měkkými/tvrdými) spouštěcími signály pro splnění různých požadavků, jako jsou vnější světelné podmínky a dynamická nutnost změny délky expozice.

Dodáváme průmyslové kamery a produkty pro strojové vidění Hikrobot