Kamerové snímače / X86 Open Platform

  

HIKROBOT - X86 Open Platform

Přehled     Produkty


Kamerový snímač HIKROBOT Open platform
Kamerový snímač HIKROBOT Open platform

HIKROBOT Open Platform

Řada kamer s označením X86 open platform je vysoce výkonnou a inteligentní řadou, která zahrnuje možnost programování platformami třetích stran a tím otevírá možnost využití v řadě složitých aplikací bez nutnosti pořizovat drahé výpočetní sestavy. 

V konfiguraci této řady naleznete integrovaný Intel® X86, quad-core CPU, 1.9 GHz

Zabudována otevřená platforma je kompatibilní s aplikacemi založenými na systému Windows a podporuje uživatelem definované procesy vizuální detekce a software třetích stran. 

Otevřená architektura

Otevřená platforma je kompatibilní s aplikacemi pracujícími v prostředí Windows a podporuje uživatelem definované procesy vizuální detekce a software třetích stran.


Použijte protokol GigE vision a protokol GENiCAMSDK pro otevřenou platformu je kompatibilní s SDK pro průmyslové kamery Haikang a HALCON SDK a software vyvinutý na tomto základě lze přímo transplantovat.


Kompatibilní s VisionMster pro zpracování algoritmů. Kompatibilní také se softwarem třetích stran a HALCON, NI atd. Software vyvinutý na bázi HALCON lze snadno transplantovat voláním SDK

Integrace

Řada X86 open platform poskytuje možnost připojení různých objektivů, osvětlení, komunikačních možností jako digitální IO, sériový port, ethernet a další, podporuje získávání a zpracování, obrazu. Dokáže sám dokončit všechny úkoly detekce strojového vidění, což je efektivnější než systém vidění PC-Base.

Bohaté příslušenství

Integrované osvětlení
Integrované osvětlení

Zdroje červeného, bílého či modrého světla poskytují lepší zobrazení produktů různých barev.

Integrace polarizačních filtrů
Integrace polarizačních filtrů

Polarizační filtr viditelného světla pro filtrování nežádoucích odlesků.

Rozšiřující moduly
Rozšiřující moduly

X86 kamera interface box/X86 rozšiřující kabel, poskytující rozšířené IO, světelné rozhraní, sériový port, zobrazovací rozhraní, USB a další rozhraní.

Dodáváme průmyslové kamery a produkty pro strojové vidění Hikrobot